banner2

Nebahat Çehre, Aydemir Akbaş'ın sözlerine cevap verdi

Nebahat Çehre, geçtiğimiz günlerde kendisiyle ilgili açıklama yapan Aydemir Akbaş'la ilgili konuştu. Çehre, "Talihsiz bir açıklama" dedi.

Magazin 14.07.2021, 11:27 14.07.2021, 12:55
Abone ol
Nebahat Çehre, Aydemir Akbaş'ın sözlerine cevap verdi

Yıllara meydan okuyan usta oyuncu Nebahat Çehre, Nişantaşı'nda bir mağazadan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çehre, Aydemir Akbaş'ın kendisi hakkında yaptığı "Beyhan ile evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi Nebahat Çehre olurdu." açıklamasına yanıt verdi.

"ŞANSSIZ BİR AÇIKLAMA"

Eski eşi Yılmaz Güney ve Aydemir Akbaş'ın eski dost olduklarını söyleyen Çehre, "Şanssız bir açıklama aslında, kötü bir niyeti yok çünkü biz Yılmaz Güney'in sağ koluyduk, ailece görüştüğümüz bir insan." dedi.

Usta oyuncu, açıklamasının devamında şöyle dedi:

"Onore edip iltifat ettikten sonra o sözleri söylemesi şanssızlık olmuş. Çok iyi bir ailenin çocuğudur. Son zamanlarda böyle şeyler oluyor herhalde."

"ÇOK ESKİDEN TANIŞIYORUZ"

Çehre, "Tabi ben ona kırılmam çünkü herkes anladı ne demek istediğini. Biz Yılmaz'la evliyken o da Beyhan ile evliydi. Çok sevdiğim insanlar. 65'li yıllardan beri tanışıyoruz resimlerde hepimiz tıfılız." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!