banner2

Naim Süleymanoğlu kiminle evliydi? Naim Süleymanoğlu'nun kızları kimler?

Naim Süleymanoğlu'nun özel hayatı ölüm yıl dönümünde yeniden gündem oldu. Hayatı boyunca büyük başarılara imza atan Süleymanoğlu'nun hayatı merak konusu. Peki Naim Süleymanoğlu hiç evlendi mi, kızları kimler? Detaylar...

Magazin 23.01.2023, 17:14 23.01.2023, 17:14
Abone ol
Naim Süleymanoğlu kiminle evliydi? Naim Süleymanoğlu'nun kızları kimler?

Dünyaca ünlü halterci Naim Süleymanoğlu 18 Kasım 2017 yılında hayata veda etti. Ölüm yıl dönümünde anılan Naim Süleymanoğlu'nun özel hayatı araştırılıyor. Peki Naim Süleymanoğlu kiminle evliydi? Naim Süleymanoğlu'nun kızları kimler? İşte başarılı haltercinin hayatıyla ilgili merak edilenler...

NAİM SÜLEYMANOĞLU EVLENDİ Mİ?

23 Ocak 1967'de Bulgaristan'da doğan Naim Süleymanoğlu, hayatı boyunca hiç evlenmedi. Başarılı haltercinin 4 çocuğu bulunuyor. 3 çocuğu bir kadından, diğer kızı ise başka bir kadındandı. 3 çocuğu Türkiye'de annelerinin yanında, diğer çocuğu da yurt dışında yaşıyordu.

Süleymanoğlu, çocuklarının evlilik dışı olması nedeniyle onlardan hiç bahsetmedi. Halterci, özel hayatıyla gündemde olmak istemiyordu. Uzun yıllar özel hayatıyla ilgili hiç konuşmayan sporcu, 2014 yılında Posta gazetesine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Süleymanoğlu, röportajında "Evlenmedim ama çocuklarım var. Benim soyadımı taşıyorlar, hem de 4 tane. 3 kız bir anneden, onlar annelerinin yanında Türkiye'de kalıyor. Biri de yurt dışında annesiyle kalıyor. Evlilik dışı. Öyle gerekti. İlla nikah olmalı mı, sanmıyorum ama saklamak istedim. Özel hayatımla gündeme gelmek istemedim.

Belki daha iyi yetişsinler diye, belki onlar da görünmek istememişlerdir. Hiç kimse bu ayrıntıları düşünmüyor. Ama ben sahip çıkıyorum ve benim nüfusumdalar. Onlarla çok iyiyiz. " diye konuşmuştu.

NAİM SÜLEYMANOĞLU'NUN KIZLARI KİMLER?

Naim Süleymanoğlu'nun Esin Süleymanoğlu, Sezin Süleymanoğlu, Nilay Süleymanoğlu ve Sekai Mori'dir. Süleymanoğlu'nun Japonya'da yaşayan kızı Sekai Mori haltercinin ölümünün ardından mahkemeye başvurdu. Mahkemenin DNa testi yapılmasına karar verilmesiyle Süleymanoğlu'nun mezarından DNA örnekleri alındı. Örneklerle Sekai Mori'nin örnekleri uyumlu çıktı. Mahkeme, Sekai Mori'nin haltercinin kızı olduğuna hükmetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!