banner2

Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere sağlık durumu nasıl?

TV8 Ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star'da yarışan Nagihan Karadere geçtiğimiz günlerde kanser olduğunu açıklamıştı.Karadere, kanserin iki türüne birde yakalnadığı ortya çıktı. Peki, Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere sağlık durumu nasıl? işte detaylar..

Magazin 01.02.2023, 12:34
Abone ol
Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere sağlık durumu nasıl?

Survivor 2022 All Star'da yarışmayı altıncı olarak tamamlayan Nagihan Karadere, geçtiğimiz hafta kanser olduğunu açıklamıştı. Karadere hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu. "İlk duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Gençliğimin baharındayım ve çocuğum var. Ölümden korkmuyorum açıkçası ama planlı olan bir şey insanı gerçekten ürkütüyor. Ağladığım zamanlar çok oldu.Ama güçlü olmak zorundayım. Yalnızım sanıyordum ama çok sevenim varmış. Tedavimi üstlenmek isteyenler bile oldu" ifaderine yer vermişti. Nagihan Karadere hakkında merak edilen detaylar haberimizde..

NAGİHAN KARADERE NE KANSERİ,SAĞLIK DURUMU NASIL?

Karadere, sürecin devamında neler olacağı hakkında ise, "Rahim ve göğüs kanseri aslında. İlaçlara başlanıldı. İkisi aynı anda olduğu için biraz zor oluyor ama halledeceğim inşallah. Doktorum bana korkma dedi. En kötüsü rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha fazla soru işareti bırakan bir durum ama" diye konuştu

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!