Mustafa Keser ve Bülent Ersoy kavgası mahkemede bitti! Hakim karşısına çıktılar 'Beni küçük düşürdü'

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy, birlikte sundukları 'Benzemez Kimse Sana' programının ardından tartışma yaşamış, ikilinin arasındaki kavga mahkemeye taşınmıştı. İki ünlü sanatçı geçtiğimiz gün hakim karşısına çıktı. Keser, Bülent Ersoy'un kendisini küçük düşürdüğünü söyledi.

Magazin 24.06.2022, 15:07 24.06.2022, 16:05
Abone ol
Mustafa Keser ve Bülent Ersoy kavgası mahkemede bitti! Hakim karşısına çıktılar 'Beni küçük düşürdü'

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser bir dönem birlikte 'Benzemez Kimse Bize' programını sunmuş ancak yaşanan sorunlar nedeniyle program 2 bölüm sonra final yapmıştı. Program finalinin ardından iki sanatçı birbirlerine çok konuşulacak sözler söylemiş, kavga mahkemeye taşınmıştı. 

Bülent Ersoy, Mustafa Keser'in "Seni diva değil divan yaparlar, divalık sana mı kaldı?" sözleri üzerine sanatçıya 1 liralık dava açmıştı. Mustafa Keser de kendisine "kürdo" diyen Ersoy'a kişilik haklarının zarar gördüğü gerekçesiyle 1 liralık tazminat davası açmıştı.

"MİLYONLARIN ÖNÜNDE KÜÇÜK DÜŞÜRDÜ"

Birbirlerine zehir zemberek sözler söyleyen ikili, geçtiğimiz gün hakim karşısına çıktı. Keser, "Ben hakaret etmedim. Kendisi canlı yayında ‘Kürdo’ diyerek milyonlarca kişinin gözü önünde beni küçük düşürmüştür" dedi. 

Mahkeme, Ersoy'un tanıklarının dinlenmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!