banner2

Murat Yıldırım'dan eşiyle ilgili iddiaya büyük tepki! 'Kul hakkına giriyorsunuz'

Murat Yıldırım'ın eşi İman Elbani, geçtiğimiz hafta Aziz dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Yıldırım'ın eşi için ayrı bir karavan istediği iddia edilmişti. Oyuncu, sosyal medya hesabından haberlere tepki gösterdi.

Magazin 18.12.2021, 14:25 18.12.2021, 14:41
Abone ol
Murat Yıldırım'dan eşiyle ilgili iddiaya büyük tepki! 'Kul hakkına giriyorsunuz'

Murat Yıldırım, Faslı İman Elbani ile 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan ikili, şu sıralar Aziz dizisiyle gündemde.

Geçtiğimiz yıl Ramo dizisinde rol alan Murat Yıldırım, bu yıl Show TV'nin Aziz dizisiyle seyirci karşısına çıkıyor. Kanalın başarılı dizilerinden biri olan Aziz'e geçtiğimiz hafta Murat Yıldırım'ın eşi İman Elbani dahil oldu. Elbani, Mısır Prensesi Fevziye karakterine hayat veriyor.

Oyuncunun diziye dahil olmasının ardından Murat Yıldırım'ın eşi için ayrı bir karavan istediği haberleri çıkmıştı. Başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından habere tepki gösterdi.

"Yalan haber, aynı karavandayız" diyen Yıldırım, başka bir paylaşım daha yaparak "Bu kaçıncı doğru olmayan haber. Lütfen daha dikkatli olalım. Kul hakkına giriyorsunuz" ifadeleriyle tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!