banner2

Müge Anlı kimdir, kaç yaşındadır? Müge Anlı evli mi, çocuğu var mı?

Müge Anlı'nın 2 kez evlenip boşandığı eski eşi Burhan Akdağ ile ilgili 'yasak aşk' sosyal medyayı salladı. Hal böyle olunca ünlü sunucu hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki, Müge Anlı kimdir, nereli, kaç yaşında ve çocuğu var mı? Müge Anlı ve eşi hakkında çıkan iddia ne? Müge Anlı’nın hayatını ve biyografisini sizler için derledik.

Magazin 29.10.2021, 12:56 14.02.2022, 10:31
Abone ol
Müge Anlı kimdir, kaç yaşındadır? Müge Anlı evli mi, çocuğu var mı?

Özel hayatı ile fazla ön plana gelmeyen n Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı'nın kızının babası ve eski eşi Burhan Akdağ ile tanışmasının bir 'yasak aşk' hikayesine dayandığı iddia edildi.Bu konular sosyal medya kullanıcılarının Müge Anlı'yı araştırmasına yol açtı. Peki, Müge Anlı kimdir, nereli, kaç yaşında ve çocuğu var mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

İşte ünlü sunucu hakkında merak edilenler... 

MÜGE ANLI KİMDİR? 

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğan Müge Anlı, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayarak mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ise hukuk alanında yüksek lisans yapmıştır. 

Televizyon kariyerine Kanal 6'da yayınlanan Top Secret programıyla başlayan Müge Anlı, daha sonra Kanal D ve Atv gibi televizyon kanallarında magazin sunuculuğuna devam etmiştir. 

Anlı, 2006-2008 yılları arasında ise Şenay Düdek ve Pakize Suda gibi tanınan isimlerle Kanal D'de yayınlanan Dobra Dobra adlı magazin programını sunmuştur. 

Uzun bir süre Vatan Gazetesi'nde magazin müdürlüğü de yapan Müge Anlı, asıl çıkışını ise magazin sunuculuğunu bırakarak 2008 yılında Atv ekranlarından yayınlanmaya başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programı sunmaya başlamasıyla sağlamıştır. 

Uzun yıllardır hafta içi her sabah sunduğu programında Anlı, faili meçhul pek çok cinayet dosyasını çözüme kavuştururken, kayıp vatandaşların da bulunmasına yardımcı olmaktadır. Müge Anlı ayrıca yaptığı yardımlar ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de halkın takdirini toplamaktadır. 

Müge_Anlı_kimdir

2010 yılında yine Atv ekranlarında yayınlanan Mektubunuz Var adlı programı sunan Müge Anlı, 2019 yılında Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programının yaz tatiline girmesiyle Güven Bana adlı bilgi yarışmasını sunmuştur. 

MÜGE ANLI EVLİ Mİ? 

1999 yılında kendisi gibi gazeteci olan Burhan Akdağ ile evlenen Müge Anlı, 2008 yılında Burhan Akdağ’dan boşanmıştır. Anlı’nın, bu evliliğinden bir kızı vardır.

MÜGE ANLI HAKKINDA "YASAK AŞK" İDDİASI 

 Müge Anlı, Kanal 6'da çalıştığı sırada magazin müdürü olan Burhan Akdağ ile tanışmış. Müge Anlı'nın Burhan Akdağ ile ilişkileri başladığı sırada, magazin müdürü Akdağ'ın evli ve çocuk sahibi olduğu iddia edildi. Müge Anlı'nın bir süre sonra kariyerinde yükselmeye başladığı dönemde Burhan Akdağ'ın kariyerinin düşüşe geçtiği ve çiftin ilişkisinin bu durumdan çok etkilendiği ve bu sebeple boşandıkları öne sürüldü. Yıllar sonra tekrar bir araya gelen Müge Anlı ve Burhan Akdağ'ın tekrar evlilik kararı alarak nikah masasına oturduğu. Fakat bu kez ünlü çift arasında şiddet iddialarının gündeme geldiği konuşuluyor. Ünlü sunucu Müge Anlı'nın kızı Lidya'nın, babası ile görüşmesine uzun yıllar izin vermediği de ortaya çıkan iddialardan bir tanesi.

MÜGE ANLI'NIN KIZI KİM?

Müge Anlı kızını, doğumundan bugüne medyadan uzak tuttuğu için hayranlarının Lidya hakkında çok az bilgisi var. Lidya Akdağ, İstanbul doğumlu ve boyu 1.62.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!