Yandex Metrica

Müge Anlı duymasın! Arif Verimli'den programla ilgili şaşırtan itiraf: 'Gerçeği yansıtmıyor'

Müge Anlı duymasın! Arif Verimli'den programla ilgili şaşırtan itiraf: 'Gerçeği yansıtmıyor'

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyici karşısına çıkan Uzman Psikiyatrist Arif Verimli, Katarsist programında Müge Anlı'nın programıyla ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Magazin

23.01.2024, 20:18

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılarak sevenlerini şaşırtan Uzman Doktor Arif Verimli, Gökhan Çınar'a bilinmeyenlerini anlattı.

"ANNE DEMEK BİRAZ ZOR OLDU..."

Gökhan Çınar'ın ''Nasıl bir eve doğdun?'' sorusunu yanıtlayan Verimli, ''4 çocuklu bir ailenin son çocuğu olarak doğdum. Babam ve annemden inanılmaz bir sevgi gördüm, sonra annemi kaybettim. Annem 50 yaşında enfarktüsten vefat etti. Anne evdeyken pek bir şey anlaşılmıyormuş ama onu toprağa koyduktan sonra eve gelince içim cız etti. Sizi var eden birisinin olmayışı büyük üzüntü... Sonrasında babam 'Çocuklar bizi sevecek, yardım edecek birine ihtiyacımız var' deyip evlendi. 'Anne' demek biraz zor oldu daha sonra alıştım'' dedi. 

"MEDYAYI VATANDAŞA BİLGİ YAYMAK İÇİN KULLANDIM "

Medya sektörüne giriş sebebini anlatan Arif Verimli, ''Bizim ülkemizde milyonlarca kişi bilimsel bilgiden yoksun. Ben bilgiyi vatandaşa yaymayı ve insanları kötü yargılardan sıyırmayı amaç edindim, medyayı da bu anlamda kullandım.'' dedi.

"ORADA OLANLAR TOPLUMUN GERÇEĞİNİ YANSITMIYOR" 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hakkında da açıklamalarda bulunan Verimli, ''Orada olanlar toplumun gerçeğini yansıtmıyor. Davranış bozukluğu olan bir tutam insanı getirip bin kişiye izletiyorlar. Toplum o değil. Ama ben pişman değilim. Oraya, 'şu davranışı böyle yaparsak daha iyi sonuç alırız' gibi bir misyonla başladım fakat sonra ayrıldım. Onlara başarılar diliyorum'' dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading