banner2

Müge Anlı'da Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı! Zeynep Ergül tahliye edildi

Müge Anlı'da Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı. Sosyal medyada gündem olan Zeynep Ergül, tahliye edildi.

Magazin 01.02.2022, 22:59
Abone ol
Müge Anlı'da Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı! Zeynep Ergül tahliye edildi

Müge Anlı'nın programında kullandığı özlü sözlerle sosyal medyada gündem olan Zeynep Ergül, Mehmet Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili suçu gizleme ve delilleri ortadan kaldırma suçlamasıyla 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ancak cezaevinde yattığı 25 ay göz önünde bulundurularak tahliyesine karar verildi. Sanıklar ise müebbet hapis cezası aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz yıl uzun süre gündemde yerini koruyan Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili şüphelilerden birisi olan Zeynep Ergül ve diğer zanlılar mahkeme karşısına çıktı.

4 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Kayıp kızını aramak üzere programa katılan ancak daha sonra birçok suça karıştığı ortaya çıkan Zeynep Ergül, sosyal medyada da özlü sözleri ve videolarıyla gündem olmuştu. Zeynep Ergül, suçu gizleme ve delilleri ortadan kaldırma suçlamasıyla 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Cezaevinde yattığı 25 ay göz önünde bulundurularak tahliyesine karar verildi.

SANIKLARA MÜEBBET VERİLDİ

Tutuklu bulunan Cahit Ergül, Ercan Mercanoğlu ve Zeynep Ergül'ün eski Ercan Bozkurt tasarlayarak kasten adam öldürme ve suçu gizleme, delilleri ortadan kaldırma suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Öte yandan yağma suçundan 12'şer yıl ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan da 4 yıl 11 ay olmak üzere toplamda ağırlaştırılmış müebbet ve 17 yıl hapis cezasına çarptırıldılar. Tutuklu sanık Mustafa Ergül ise kasten öldürme suçuna yardımdan 18 yıl, yağma suçuna yardımdan 6 yıl, kişiyi hürriyetine yardım suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!