banner2

Motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı taburcu oldu! Kaza hakkında ilk kez konuştu

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde motosiklet kazası geçirmiş, kolunda kırıklar meydana gelmişti. Salı günü ameliyata alınan Ilıcalı, akşam saatlerinde taburcu edildi.

Magazin 22.09.2022, 23:34 22.09.2022, 23:50
Abone ol
Motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı taburcu oldu! Kaza hakkında ilk kez konuştu

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Sarıyer'de ters yönden gelen bir araçla çarpışmıştı. Ünlü televizyoncu kazada motosikletten düşmüş, kolunda kırıklar tespit edilmişti. Ilıcalı'nın kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun da hafif şekilde yaralanmıştı.

Medya patronu, kolundaki kırıklar nedeniyle salı günü ameliyata alındı. Koluna platin takılan Ilıcalı, hastaneden taburcu edildi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Ünlü isim, hastane çıkışı yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

Dönülmez yoldan dönmeye çalışan bir vatandaşın bizi kaldırıma sıkıştırması sonucunda kızımla beraber talihsiz bir kaza yaşadık. Vatandaşımızdan da şikayetçi olmadım, sonuçta hepimiz hata yapıyoruz, kaza, hata insana mahsus. Biraz tabi hırpaladı, kalın bir kemik kırılan. Hastanede herkes çok güzel ilgilendi. Arayıp soran yüzlerce dostuma çok teşekkür ederim. Böyle olaylarda insanın sevildiğini hissetmesi acıyı biraz olsun gideriyor. Allah daha büyüğünden saklasın.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!