banner2

Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na çok konuşulacak gönderme! 'Şeyma istekleriyle bıktırmış'

Şeyma Subaşı'nın adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışırken, eski sevgilisi Meedo'dan olay yaratacak bir paylaşım geldi. Mısırlı iş insanı Alsaloussi'nin paylaşımı Şeyma Subaşı'na gönderme olarak yorumlandı.

Magazin 26.04.2022, 11:42 26.04.2022, 12:27
Abone ol
Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na çok konuşulacak gönderme! 'Şeyma istekleriyle bıktırmış'

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile ilişkisiyle magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Alsaloussi için Miami'ye yerleşen Subaşı, evlilik hazırlıkları yaparken ani bir kararla ayrıldıklarını açıklamıştı.

Subaşı, Instagram hesabından yaptığı ayrılık açıklamasında "Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık" demişti.

Ünlü fenomenin ismi ayrılığın ardından Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışmıştı. Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

ŞEYMA SUBAŞI'NA GÖNDERME Mİ YAPTI?

Mohammed Alsaloussi, "Sizden daha fazlasını değil, sizin için daha fazlasını isteyen birini bulun. O zamana kadar herkesten önce ben varım" notunu yazdı. İş insanının paylaşımına Türk takipçilerinden çok sayıda yorum geldi. "Türkiye'nin en çok isteyen kadınıyla tanıştın", "Şeyma için söylüyor bu sözleri", "Şeyma seni hak etmiyor", "Şeyma'nın isteklerinden bıkmış", "Şeymazede" gibi yorumlar geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!