banner2

Mirasyedi mi, dolandırıcı mı?

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Alsaloussi'nin her şeyi sahte ve kendisi dolandırıcı.

Magazin 08.06.2021, 12:19 08.06.2021, 15:37
Abone ol
Mirasyedi mi, dolandırıcı mı?

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, milyarder sevgilisinin evlilik teklifi ile konuşulmaya devam ediyor. Subaşı'nın evlilik yüzüğü konuşulurken, bu kez ise sevgilisinin dolandırıcı olduğu iddiaları gündeme geldi.

Subaşı'na yaptığı evlilik teklifinin ardından araştırılmaya başlanan Mohammed Alsaloussi'nin her şeyinin sahte olduğu iddia ediliyor. Adına 11 kayıtlı şirket bulunduğu söylenen Saloussi'nin hangi sektörde olduğuna ilişkin bir açıklama bulunmuyor. Kanada basınında Alsaloussi'nin gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu haberleri dikkat çekiyor.

PASAPORTU ASKIYA ALINMIŞ

Spiegelsohmer adlı haber sitesinden Neil G. Oberman'ın haberine göre, Mısırlı iş adamı olduğu iddia edilen Alsaloussi'nin pasaportu, yalan bilgi ve belge sunduğu için 3 yıllık süreyle askıya alınmış. Fakat yüksek mahkemenin cezayı fazla bulmasıyla bu ceza bozulmuş.

ADINI DEĞİŞTİRMİŞ

Muhammed Alsaloussi ile ilgili dikkat çeken başka bir detay ise ismiyle ilgili. "Mohamed Essam El Saloussy" ismi ile 2005 yılında Kanada vatandaşı olan Mısırlı sevgilinin ismini, Mohammed Alsaloussi olarak değiştirdiği iddia ediliyor.

KANADA'DA TUTUKLANMIŞ

Alsaloussi hakkında gündeme gelen bomba iddialardan biri de Kanada'da uyuşturucu madde kullanımı nedeniyle tutuklanması oldu. Alsaloussi'nin Kaliforniya'da halka açık alanda ve başkalarını rahatsız edecek şekilde alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında olmaktan tutuklandığı öne sürüldü.

AYNI ADRES, FARKLI ŞİRKETLER

Mısırlı iş adamı olduğu söyleyenen Saloussi'nin 3 adresi dönüşümlü olarak kullanıp şirketler kurduğu ve bu adresleri bazen şirket adresi bazen ikametgah adresi olarak gösterdiği söyleniyor. Ayrıca milyarder olduğu ifade edilen Alsaloussi'nin Forbes listesinde bulunmaması da dikkat çekici.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!