banner2

Miranda Kerr kimdir? Miranda Kerr kiminle evli?

Ünlü manken Miranda Kerr kiminle evli? Miranda Kerr kimdir? Miranda Kerr ve Orlando Bloom boşandı mı? Gibi soruların cevaplarını sizler için yanıtladık.

Magazin 20.08.2021, 13:44 20.08.2021, 14:44
Abone ol
Miranda Kerr kimdir? Miranda Kerr kiminle evli?

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile evliliği çok konuşulan güzel manken Miranda Kerr, eski eşi hakkında açıklamalarda bulundu. “O artık benim ağabeyim” diyen Kerr, bu açıklamasından sonra sosyal medyada en çok araştırılan isimler arasına girdi. Miranda Kerr kimdir? Miranda Kerr kiminle evli? Gibi sorular merak konusu oldu. Miranda Kerr hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

MIRANDA KERR KİMDİR?

20 Nisan 1983 yılında Sidney’de doğan Miranda Kerr, Avusturyalı bir mankendir. 1997 yılında profesyonel olarak modellik kariyerine adım atan Kerr, Maybelline ve Victoria’s Secret sayesinde dünyaya kendini tanıtmıştır. İki çocuklu bi ailenin küçüğü olan Miranda, Gunnedah adlı minik bir kasabada büyümüş ve katolik okuluna gitmiştir. 13 yaşında iken ilk başarısını elde eden Kerr, Dolly adlı gençlik magazin dergisinin kapak yüzü yarışmasında birinci olmuştur. Bu birincilik ile cesaretlenen ünlü isim Melbourne Chadwick ajansı ile mankenlik sözleşmesi imzalayarak kariyerine yön vermiştir. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer basamaklarını çıkmayı başarmış ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy göstermiştir.

MIRANDA KERR KİMİNLE EVLİ?

Dünyaca ünlü manken Miranda Kerr, 23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloom ile evlenmiştir. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom'u dünyaya getirmiştir. Evlilikleri sırasında oldukça yakıştırıla çift, Ekim 2013’te evliliklerini sonlandırmıştır. Orlando Bloom şu an ünlü şarkıcı Katy Perry ile evli ve bir çocukları var.  Orlando Bloom ve Miranda Kerr, ortak çocukları olması sebebiyle görüşmeyi sürdürüyor fakat Miranda Kerr, eski eşinin yeni eşi ile de oldukça samimi. İkili birbirleri ile görüşüyor ve sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerinin fotoğraflarını yayınlıyor. Miranda Kerr, Orlando Bloom ile boşandıktan sonra yaptığı “Hem kadınları hem erkekleri beğeniyorum. Keşfetmek istiyorum, asla asla demeyin” açıklaması ile tepkileri üzerine toplamıştı. Ünlü model bu açıklamasının ardından bir kadın ile görüntülenmemiş ve 2017 yılında Evan Spiegel ile evlenmiştir. Bu evlilikten Hart Spiegel ve Myles Spiegel adında iki çocuğu daha dünyaya gelmiştir.

MIRANDA KERR KARİYER BASAMAKLARINI NASIL ÇIKTI?

2003: Miranda'nın amatör kariyeri devam ederken, fotoğrafçı Erick Seban-Meyer Ober Jeans Paris tarafından gerçekleştirilen bir reklam kampanyası ile çalışmasıyla profesyonel kariyerine geçiş yapmış oldu.

2004: New York City’e taşınarak Next ajansıyla anlaştı. Miranda; Baby Phat, Lisa Ho, Voodoo Dolls, Levi's, Bettina Liano, Nicola Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, John Richmond, Blumarine Swimwear, Seafolly Swimwear, Victoria's Secret, Anna Molinari, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Arden B, Cia Maritima, Amuleti J gibi markalara mankenlik ve modellik yaptı.

2006: Maybelline ile anlaşmasından sonra Miranda Kerr Victoria’s Secret defilelerine katılan ilk Avustralyalı manken olma ünvanını aldı.

2011: 2011 Victoria's Secret Fashion Show'da 2.5 milyon dolarlık bir sutyen giydi.2013: 2013 yılının Nisan ayında Miranda Kerr 2006 yılından beri mankenliğini yaptığı Victoria's Secret ile yollarını ayırmaya karar verdi. Ünlü isim şu an kendi projelerine imza atıyor. Menajerinin doğru kararlarına güvenen ünlü isim aslında zamanının birçoğunu çocukları ve eşi Evan Spiegel ile geçiriyor. Arta kalan zamanlarda ise beğendiği projelerde çalışmayı sürdürüyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!