banner2

Mihriban Hurmacı'yı darp ettiği iddia edilmişti! Özer Hurmacı ilk kez konuştu

Eşi Mihriban Hurmacı'ya şiddet uyguladığı öne sürülen Özer Hurmacı, konuya ilişkin ilk kez konuştu ve karşılıklı şikayette bulunacaklarını söyledi.

Magazin 19.02.2022, 16:10 19.02.2022, 16:28
Abone ol
Mihriban Hurmacı'yı darp ettiği iddia edilmişti! Özer Hurmacı ilk kez konuştu

Geçtiğimiz ay boşanmaktan vazgeçen Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı arasında sular durulmuyor. Mihriban Hurmacı, birkaç gün önce eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek dava açmıştı. Eşinin iddialarını kabul etmeyen Özer Hurmacı da karşı dava açtı.

"BENİM AĞZIMDAN BİR ŞEY DUYAMAYACAKSINIZ"

Önceki gün Bebek'te görüntülenen Özer Hurmacı, eşinin şiddet iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hurmacı, "Bu konu ile ilgili konuşmak istemiyorum. Mihriban Hanım açıklamalarda bulunabilir. Bizim üç tane çocuğumuz var. Bu konularla ilgili benim ağzımdan hiçbir zaman bir şey duymayacaksınız!" dedi.

"ÇOCUKLARIM İÇİN SUSACAĞIM"

Ünlü futbolcuya eşinin şiddet gördüğüne dair fotoğrafları sosyal medyadan paylaşması soruldu. Hurmacı, "Paylaşabilir. Zaten karşılıklı uzaklaştırmamız var. Karşılıklı şikayetler olacak, bir dava görülecek, bunun sonucunu öğrenirsiniz. Dediğim gibi üç tane çocuğum var. Onlar için her zaman susacağım!" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!