banner2

Metin Hara ile yollarını ayırmıştı! Hilal Altınbilek yeni aşkıyla fena yakalandı! Köşe bucak kaçtı

Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle büyük çıkış yakalayan Hilal Altınbilek, Metin Hara ile ayrılmıştı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen oyuncu, gizemli erkek arkadaşıyla yakalandı.

Magazin 26.11.2022, 01:04 26.11.2022, 01:16
Abone ol
Metin Hara ile yollarını ayırmıştı! Hilal Altınbilek yeni aşkıyla fena yakalandı! Köşe bucak kaçtı

Karagül dizisiyle tanınan, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı 'Züleyha' karakteriyle akıllara kazınan Hilal Altınbilek, özel hayatıyla zaman zaman adından söz ettiriyor. Metin Hara ile bir yıllık ilişkisini ağustos ayında noktalayan oyuncu, yeni bir aşka yelken açtı.

Güzel oyuncu, önceki gece sevgilisiyle Etiler'deydi. Çift, basın mensuplarından köşe bucak kaçtı. Mekandan el ele çıkan taze aşıklar, gazetecileri fark ettikten sonra hemen ayrıldı. Oyuncu, aracına bindikten sonra sevgilisine seslendi ancak gizemli isim gazetecilerin kendisini çekmemesi için içeriye kaçtı.

İNAT ETTİ, MEKANDAN AYRILMADI

Hilal Altınbilek, mekanın çevresindeki sokaklarda dolaşıp beş kere kapıya geldi ve sevgilisini almak istedi ancak başarılı olamadı. Oyuncunun sevgilisi, mekanın arkasındaki personel odasında saklandı ve yaklaşık üç saat muhabirlerin gitmesini bekledi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!