banner2

Mesut Can Eray sınır dışı edildi mi? Viyana'da bir kadını sözlü taciz etmişti, açıklaması hayrete düşürdü

Avusturya'da gerçekleştirdiği röportajında bir kadını sözlü olarak taciz eden YouTube fenomeni Mesut Can Eray, konuyla ilgili başlatılan soruşturmanın ardından Avusturya'dan sınır dışı edildi. Açıklama yapan Eray, özür dilemeyeceğini söyledi.

Magazin 10.09.2022, 21:03 10.09.2022, 21:28
Abone ol
Mesut Can Eray sınır dışı edildi mi? Viyana'da bir kadını sözlü taciz etmişti, açıklaması hayrete düşürdü

Avusturya'da videolar çekerek fenomen olan Mesut Can Eray, yaptığı bir sokak röportajında bir kadına giyimi nedeniyle hakaret etmişti. Olayın sosyal medyada büyümesinin ardından soruşturma başlatıldı.

SOKAKTA BİR KADINA SÖZLÜ TACİZ YAPMIŞTI

Viyana'da sokak röportajları yapan Mesut Can Eray, Viyana'da röportaj yaptığı sırada çevirdiği bir kadına, "Önünü dön, yakına gel bakayım" dedikten sonra, "Ya aile var burada utanmıyor musun? Böyle giyiyorsun insanların abdestini kaçırıyorsun. Ben mesela buraya abdestli geldim, abdestim kaçtı. Böyle giydiğin için. İnsan üstüne bir şey giyer. Harbiden çok terbiyesiz terbiyesiz şeyler yapıyorsunuz." dedi.

Videonun sosyal medyada gündem olmasının ardından birçok kişi Eray'ın yargılanmasını istedi. Başlatılan soruşturmanın ardından Mesut Can Eray, Avusturya'dan sınır dışı edildi.

"PASAPORTUMU HER ŞEYİMİ ALDILAR"

Mesut Can Eray, Youtube'da yaptığı açıklamada "Deport edildim. Pasaportumu ve her şeyimi aldılar. Yurt dışına çıkamıyorum. Çektiğim videolar yüzünen çıkamıyorum. Artık Türkiye’deyim. İşime geldi. Mizah videoları çekeceğim" dedi. 

Ünlü fenomen, yaptığı olay için özür dilemeyeceğini de söylemesiyle şaşırttı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!