banner2

Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın evliliği 5 dakikada bitmişti! Ayrılığın perde arkası ortaya çıktı! Bakın nedeni neymiş

Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın evliliği 53 günde bitti. Dün 5 dakika içinde boşanan çiftin ayrılma nedeni ortaya çıktı. Boluğur'un eşinin ameliyat sürecinde hiç destek olmadığı öne sürüldü.

Magazin 24.11.2022, 19:32 24.11.2022, 19:55
Abone ol
Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın evliliği 5 dakikada bitmişti! Ayrılığın perde arkası ortaya çıktı! Bakın nedeni neymiş

Oyuncu Merve Boluğur, bir süredir aşk yaşadığı ve 'Kocam', 'Kumral jelibonum' diye seslendiği sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim'de nikah masasına oturmuştu. İkilinin görkemli düğünleri günlerce konuşulmuştu.

Ancak ünlü çiftten kısa süre içinde kötü haber geldi. Evliliklerinde henüz iki ayı doldurmayan ikili, ayrılık kararı aldı. Çift, dün Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmada 5 dakika içinde boşandı. İkilinin ayrılık nedeni de ortaya çıktı.

"SIKINTIYA GELEMEM, ÜSTÜME GELME"

2. Sayfa'nın haberine göre, Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın boşanmasının perde arkası ortaya çıktı. Boluğur, nikahın ertesi günü "İstediğim vakit uyanırım, ev işleriyle istediğim zaman ilgilenirim. Bana kimse kural koyamaz. Sıkıntıya gelemem üstüme gelme" dedi. Çiftin arasında ilk sorun bu oldu.

AMELİYAT SÜRECİNDE EŞİNE DESTEK OLMADI

Mert Aydın nikahtan sonra ameliyat oldu. İstirahat döneminde Merve Boluğur destek vermedi. 2. Sayfa sunucularından Müge Dağıstanlı şu ifadeleri kullandı:

"O süreçte eşine destek olamıyor. Daha evleneli 6 gün olmuşken Mert annesinin evine gitmeye karar veriyor. Çocuğa annesi ve babası bakıyor ama Merve aileyle pozlar paylaşıyor. Hastalıkta sağlıkta deyip destek olmuyor. Sıkılıyor"

Mert Aydın'ın henüz dikişleri alınmamışken Merve Boluğur'un "Çok sıkıldım tatile gidelim" dediği, Aydın'ın rahatsız olduğu ve ayrılmak isteyen taraf olduğu öğrenildi. 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!