banner2

Merve Boluğur hakkındaki sözleri tartışma yaratmıştı! Mert Aydın'dan bir açıklama daha geldi

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 53 gün süren evliliklerini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı. Bir açılışa katılan Mert Aydın'ın "Gereksiz insan" dediği öne sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Aydın'dan açıklama geldi.

Magazin 04.12.2022, 01:15 04.12.2022, 01:38
Abone ol
Merve Boluğur hakkındaki sözleri tartışma yaratmıştı! Mert Aydın'dan bir açıklama daha geldi

Merve Boluğur, bir süredir aşk yaşadığı DJ Mert Aydın ile 2 Ekim'de nikah masasına oturmuştu. Aşklarını gözler önünde yaşayan ve birbirleriyle sık sık paylaşım yapan ikilinin görkemli düğünü günlerde konuşulmuştu. Ancak ünlü çiftten kısa süre içinde kötü haber geldi. Çiftin 53 günlük evlilikleri 23 Kasım'da bitti. 

Bir davette görüntülenen Mert Aydın'ın, basın mensuplarının sorularına "Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" dediği öne sürüldü.

"YAŞANMIŞLIKLARA SAYGIM VAR"

Haberlerin ardından Mert Aydın'dan açıklama geldi. Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Aydın, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün hakkımda çıkan haberlerle ilgili açıklamam... Açılışında çaldığım mekanda eski eşim Merve Boluğur ile ilgili söylediğim iddia edilen sözler asılsız ve gerçek dışıdır. Ben biten bir ilişkinin ardından yaşanmışlıklara olan saygımdan dolayı hiçbir zaman kötü konuşmadım. 

Lütfen haberler yapılırken muhatabının bir kadın olduğunu unutmayarak bu hassas dönemde daha dikkatli davranılmasını herkesten rica ediyorum"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!