banner2

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç ilişkisini falcı mı bitirdi? Ayrılığın perde arkası ortaya çıktı

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, yaklaşık bir yıldır aşk yaşıyordu. Arabada çektikleri eğlenceli videolarla beğeni toplayan çiftten kötü haber geldi. Güzel oyuncu, sevgilisini takipten çıkıp birlikte olan fotoğrafları da sildi.

Magazin 21.09.2022, 20:33 21.09.2022, 20:48
Abone ol
Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç ilişkisini falcı mı bitirdi? Ayrılığın perde arkası ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koçi yaklaşık bir yıldır aşk yaşıyordu. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren çift, samimi tavırlarıyla beğeni topluyordu. Ancak sevilen çiftten kötü haber geldi. 

31 yaşındaki oyuncu, Instagram'da sevgilisi Mustafa Mert Koç'u takipten çıktı ve birlikte olan fotoğrafları sildi. Koç'un sevgilisini takip etmeyi sürdürmesi ve fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti. Ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşerken, ikilinin ayrılma nedeniyle ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre aşklarının eskisi gibi olmadığını düşünen oyuncunun bir falcıya gittiği ve falcının "Bu aşkın geleceği yok, sevgilinin geleceğinde başka kadın var" şeklindeki sözlerinin ardından ayrılma kararı aldığı öne sürüldü. Fakat durum bambaşka çıktı.

KISKANÇLIK KRİZİ NEDENİYLE AYRILDILAR

Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisinin arkadaş çevresinden rahatsız olduğu, bu nedenle ikili arasında kavga ve kıskançlık krizleri yaşandığı öne sürüldü.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!