banner2

Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Mehmet Dinçerler'in sevgilisi kim?

Hadise ile boşanan Mehmet Dinçerler gündemden düşmüyor. Mehmet Dinçerler'in hayatı merak ediliyor. Peki Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Mehmet Dinçerler hakkında bilgiler...

Magazin 01.11.2022, 01:35 01.11.2022, 01:36
Abone ol
Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Mehmet Dinçerler'in sevgilisi kim?

Nisan ayında evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler boşandı. Ünlü iş insanı sık sık magazin gündeminde kendisine yer buluyor. Mehmet Dinçerler'in hayatıyla ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler kiminle sevgili? İşte merak edilenler...

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü bir kahve markasının Türkiye CEO'sudur. İş insanı aynı zamanda Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğludur. Aslen Gazianteplidir. Hacı Sayid'in kurucusu olan Burhan Dinçerler, 2012'de Gloria Jean's'in isim haklarını alarak markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etmiştir.

Başarısıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Mehmet Dinçerler'in ismi bir dönem de ünlü oyuncu Hande Erçel ile anılmıştı.

MEHMET DİNÇERLER'İN YAŞI

1988 doğumlu olan Mehmet Dinçerler 33 yaşındadır.

MEHMET DİNÇERLER'İN SEVGİLİSİ KİM?

Mehmet Dinçerler'in Hadise ile boşanmasının ardından Kuveytli şarkıcı Rawan bin Hussain ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!