Yandex Metrica

Sitede Ara

Mehmet Ali Erbil'in aldatma itirafı ağızları açık bıraktı! 'Çok haksızlık ettim' deyip bir bir anlattı

Mehmet Ali Erbil'in aldatma itirafı ağızları açık bıraktı! 'Çok haksızlık ettim' deyip bir bir anlattı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir televizyon programında özel hayatıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Erbil, yıllar önce çok aşık olduğu eşini aldattığını itiraf etti.

Magazin

09.02.2024, 13:49

Uzun süre 'Kaçış' hastalığıyla mücadele eden ve toparlanmasının ardından yeniden ekranlara dönmeye başlayan Mehmet Ali Erbil, Buket Aydın'ın sunduğu Yüz Yüze programına katıldı. Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü komedyen, evliliklerinde çok hata yaptığını dile getirdi. Erbil'in aldatma itirafı ise herkesi şoke etti.

"EŞİME ÇOK AŞIKTIM AMA ALDATTIM"

Ünlü şovmen, "Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, ağabeyiyle aynı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak gibi oynardı. Hep çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu. Çok aşıktım bir eşime, gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonra öğlen gider aldatırdım." ifadelerini kullandı.

"SON EŞİMLE DE ALDATMA YÜZÜNDEN BOŞANDIM"

Anne baba sevgisi hiç görmediğini söyleyen Erbil, "Bu yedekleme dürtüsü bence. Kendi kendime çözdüm bunu. Sedef'le evliyken son eşime aşık oldum. Ona çok haksızlık ettim. Başıma ne geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. Öyle bir karakteri yok. Şimdi evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimle de aynı şeyler başıma geldi. Onunla da aldatma yüzünden boşandık." dedi.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading