banner2

Masumlar Apartmanı saat kaçta ve ne zaman? Masumlar Apartmanı bu akşam yayınlanacak mı?

Masumlar Apartmanı saat kaçta ve ne zaman? Masumlar Apartmanı bu akşam yayınlanacak mı? İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 28.12.2021, 19:24 28.12.2021, 19:27
Abone ol
Masumlar Apartmanı saat kaçta ve ne zaman? Masumlar Apartmanı bu akşam yayınlanacak mı?

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Masumlar Apartmanı dizisi izlemek isteyen izleyiciler Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı 53. bölüm bugün var mı, Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Masumlar Apartmanı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Masumlar Apartmanı dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı bölüm bugün mü, Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

Masumlar Apartmanı dizisi TRT1 kanalında saat 20:00’de ekranlara gelecek.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Han, Ceylan'ın gitme kararının ardından içten içe yıkılsa da ona engel olmayacaktır. Bir yandan da içini kemiren bir hatayı telafi etmek için birini ziyarete gider. Bu ziyaretin sonundaysa beklemediği bir yüzleşme yaşar.

Gülben'in yokluğuna alışamayan Safiye, kendini aşan bir adım atar ve Naci'den destek ister. Naci ise Safiye'ye bambaşka bir sürpriz hazırlamaktadır ancak hiç tahmin etmediği bir tepkiyle karşılaşır. Gülben, ne yeni evine ne Esat'a ne de evliliğin kendisine alışabilmiştir. Yaşadığı sıkıntılar giderek içinden çıkılmaz bir hal alır. Esat'sa bu sıkıntılardan kurtulmak için radikal bir çözüm bulur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!