MasterChef’te ilk 3’e kim kaldı? MasterChef’te yarı finale kalan ikinci isim belli oldu!

MasterChef Türkiye’de beklenen final için geri sayım başladı. MasterChef 2021 son bölümde, mavi ve kırmızı takımlardan çıkarak son 4'e kalmayı başaran ana kadro yarışmacıları arasından 1 kişi daha kritik yarı final oyunu sonunda son 3'e girmeye hak kazandı. Peki, Masterhef’te ilk 3’e kim kaldı? İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 10.01.2022, 00:13
MasterChef’te ilk 3’e kim kaldı? MasterChef’te yarı finale kalan ikinci isim belli oldu!

Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından bugünkü oyunda Sergen, Hasan ve Tahsin arasından 1'i başarılı ürünler çıkararak yarı finalist olarak seçilirken diğer 2 yarışmacı şansını ilerleyen günlerdeki mücadelelere bıraktı. Büyük final için geri sayım sürerken hafta boyunca oynanan kritik çeyrek final oyunlarında son 4'e kalanlar kritik yarı final oyunu oynandı.

MASTERCHEF'TE İLK 3’E KİM GİRDİ?

Kritik çeyrek final oyununun ilk etabını en yüksek puanını alan Sergen ve Tahsin 1. olarak tamamladı. Acun Ilıcalı yapımcılığında 9 Ocak 2022 Pazar günü TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2021 son bölümde kritik eleme ve çeyrek final oyununun ilk etabında Sergen ve Tahsin’in 1. olarak tamamlaması sonrasında son 3'e kalan yarışmacılar belli olurken MasterChef’te 2021 ilk 3’e kalan ikinci isim Tahsin oldu.

SERGEN: 58

HASAN: 53

TAHSİN: 59

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!