banner2

Masterchef yedeklerden kim kazandı? 10 Eylül Masterchef ana kadroya giren yedek yarışmacı kim oldu?

Masterchef'in 10 Eylül'de yayınlanan bölümünde yedek kadrodaki yarışmacılar ana kadroya girebilmek için mücadele etti. Ana kadroya giren yarışmacının kim olduğu merak konusu oldu. Peki Masterchef yedeklerden ana kadroya kim girdi? Masterchef 10 Eylül yedeklerden kim kazandı?

Magazin 11.09.2022, 01:20 11.09.2022, 01:34
Abone ol
Masterchef yedeklerden kim kazandı? 10 Eylül Masterchef ana kadroya giren yedek yarışmacı kim oldu?

Masterchef'in 10 Eylül'de yayınlanan yeni bölümünde önce mavi ve kırmızı takım ödül oyunu için yarıştı. Daha sonra yedek kadrodaki isimler, ana kadroya girebilmek için mücadele etti. Ana kadroya girmeye hak kazanan 3. kişinin kim olduğu merak konusu oldu. Peki Masterchef 10 Eylül yedeklerden kim kazandı? Masterchef 10 Eylül ana kadroya kim girdi? İşte detaylar...

MASTERCHEF 10 EYLÜL YEDEKLERDEN KİM KAZANDI?

Masterchef'te yarın eleme heyecanı yaşanacak. Eleme potasına giren isimler 3. dokunulmazlık oyunu ile birlikte belli olmuştu. Bugün ise yedek kadrodaki isimler ana kadroya girebilmek için mücadele etti.

İlk turun ardından etabı geçen Cenkay, Atike, Şule, Ayşegül ve Erkan ikinci etaba hak kazandı. Yaratıcılık turunda en iyi tabağı çıkarmaya çalışan yarışmacılar tezgah başında kıyasıya mücadele etti.

Masterchef 10 Eylül yedeklerden ana kadroya girmeye hak kazanan isim Atike oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!