banner2

MasterChef Türkiye’ye damga vuracak sürpriz konuklar geliyor! MasterChef Türkiye’ye kimler katılacak?

MasterChef Türkiye’ye damga vuracak sürpriz konuklar geliyor! MasterChef Türkiye’ye kimler katılacak? İşte o isimler…

Magazin 30.12.2021, 00:46
Abone ol
MasterChef Türkiye’ye damga vuracak sürpriz konuklar geliyor! MasterChef Türkiye’ye kimler katılacak?

MasterChef Türkiye 2021'de 19. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın ikinci eleme adayı belirlendi. Peki haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak, haftanın 3. eleme adayı kim olacak? Yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. MasterChef Türkiye’de 30 Aralık Perşembe günü yayınlanacak bölümde sürpriz konuk olarak ödül oyunu için Zuhal Topal, Pınar Altuğ Atacan ve Mustafa Ceceli katılacak.

29 ARALIK MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen lezzet yarışması MasterChef'te eleme heyecanı sürüyor. İkinci takım oyunu ardından ikinci eleme adayı da netleşiyor. İki takım da tavuğun her şeyinden üç farklı yemek yaptı. Oyun sonunda Burcu Somer Şef'ten övgü aldı ve yemeğine kaşık atıldı. Kazanan ise mavi takım oldu. Kırmızı takım; Dilara ve Hasan arasında eleme öncesi son oyun yapıldı. Üç isim de eleme potasına gitmemek için bal kabağından tabaklar çıkardı. Bireysel dokunulmazlığı Dilara kazandı.

MASTERCHEF İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ilk eleme adayı Burcu olurken ikinci isim ise Hasan oldu.

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmacıları çarşamba akşamki bölümde büyük sürpriz karşıladı. 6 ismin de annesi yemeklerde eşlik etti. Anne yemeklerinin yapıldığı oyunda son üçe kalanlar ise; Tahsin ve annesi Necla, Hasan ve annesi Netice, Eren ve annesi Arife oldu. Kazanan isim henüz belli olmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!