Yandex Metrica

MasterChef Türkiye 2 Ocak pazar günü elenen isim kim oldu? 2 Ocak pazar günü MasterChef'e kim veda etti?

MasterChef Türkiye 2 Ocak pazar günü elenen isim kim oldu? 2 Ocak pazar günü MasterChef'e kim veda etti?

MasterChef Türkiye 2 Ocak pazar günü elenen isim kim oldu? 2 Ocak pazar günü MasterChef'e kim veda etti? İşte detaylar…

Magazin

23.01.2024, 18:34

MasterChef Türkiye'de 18. haftanın eleme gecesi 2 Ocak Pazar akşamı TV8'de ekrana geldi. Eleme potasına giren 3 yarışmacıdan biri MasterChef Türkiye 2021 sezonuna veda etti. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme potasına kim girdi, elenen isim kim oldu?

MasterChef 2 Ocak Pazar günü potaya giren 3 yarışmacı için büyük bir mücadele yaşandı. MasterChef'te jüri koltuğunda oturan Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun karşısına geçen yarışmacılar elenmemek için en iyi yemekleri yapmaya çalıştılar. Günün sonunda tadımı yapan jüri üyeleri tarafından haftanın elenen ismi açıklandı. Peki, MasterChef'te kim elendi, eleme potasında kimler vardı?

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

ELENMEMEK İÇİN KIYASIYA YARIŞTILAR

MasterChef Türkiye'de eleme potasına girenler 2 Ocak’ta elenmemek için kıyasıya yarıştılar. MasterChef'te elenmemek için jüri üyelerine hazırladıkları yemeklerle kazanmak için mücadele edenler arasından bir kişi yarışmaya veda etti. MasterChef Türkiye'de bu haftanın elenen ismi jüri üyeleri tarafından açıklandı. 2 Ocak Pazar akşamı ekrana gelen MasterChef Türkiye 2021 son bölümünde bir yarışmacı daha hayallerine veda etmiş oldu. Elemeye kalan 3 isim arasında oynanan yarışmada kaybeden kişi merak ediliyor.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'nin bu haftaki eleme potasında yer alan Burcu elenen isim oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading