banner2

Masterchef'te ortalığı karıştıran olay! Fatma Nur'un yazdığı not Mehmet Şef'i çileden çıkardı! Yarışmacılar ceza aldı

Masterchef'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde mavi ve kırmızı takım düello yaptı. Fatma Nur'un takım arkadaşına yazdığı not şefleri kızdırdı. Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılara ceza verdi.

Magazin 28.09.2022, 19:04 28.09.2022, 19:23
Abone ol
Masterchef'te ortalığı karıştıran olay! Fatma Nur'un yazdığı not Mehmet Şef'i çileden çıkardı! Yarışmacılar ceza aldı

Masterchef Türkiye 2022'de yarışma heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun oturduğu Masterchef, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım karşı karşıya geldi. Fatma Nur'un arkadaşına kopya vermesi stüdyoyu karıştırdı.

FATMA NUR ATİKE'YE KOPYA VERDİ

Atike'de bir not olduğunu fark eden Mehmet Şef, mavi takım yarışmacılarına seslendi. Notu alan şef, "Bu kimin yazısı" diye sordu. Notu Fatma Nur'un yazdığı ortaya çıktı. Fatma Nur'un notunu yarışmacıların elden ele gönderdiğini öğrenen Mehmet Şef öfkelendi. Yalçınkaya, peçetede kopya yazılı olduğunu bildiklerini söyleyen Çağatay ve Tayfun'a 3'er dakika oyundan çıkma cezası verdi.

"BEN BİLMİYORDUM"

Atike ise peçeteye bakmadığını, peçete zannederek cebine koyduğunu söyledi. Yarışmacı, "Ben bilmiyordum. 'Peçeteyi al' dedi. Ben de aldım. Kaldı ki yukarıda konuşuldu yemeğin nasıl yapılacağını biliyordum. Peçeteyi peçete diye aldım" dedi. 

"SANA MI KALDI?"

Yarışmada üst üste hata yapan Fatma Nur'u azarlayan Yalçınkaya, "Sen yine boş durmuyorsun yani. Sana mı kaldı? Niye verdin!" diyerek tepki gösterdi. Fatma Nur ise "Şefim vallahi çok utanıyorum" diyerek üzüntüsünü ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!