banner2

MasterChef'te kim kazandı? MasterChef'te yedeklere kim girdi?

MasterChef'te ana kadro için seçmeler tamamlandı ve  18 kişilik ana kadro belli oldu. Adaylar MasterChef 2022 yarışmacısı olmak için kıyasıya mücadele etti. Ana kadroya 18. yarışmacı olarak giren son isim Serpilay oldu. Bunun dışında yedek kadroya 3. gruptan girecek isimler dün akşam açıklandı. Peki, MasterChef'te kim kazandı? MasterChef'te yedeklere kim girdi?

Magazin 22.08.2022, 10:18 22.08.2022, 10:25
Abone ol
MasterChef'te kim kazandı? MasterChef'te yedeklere kim girdi?

MasterChef 2022'nin ana kadrosu belirlendi. MasterChef Türkiye'de Serpilay 18. yarışmacı olarak seçildi. Yarışmaya devam edebilmek için Danilo, Mehmet ve Somer Şef'in verdikleri menüleri rakiplerinden daha iyi yapan yarışmacılar yedeklere girdi. Peki, MasterChef'te kim kazandı? MasterChef'te yedeklere kim girdi?

MASTERCHEF'TE KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde, üçüncü grup yedekler yarışı tamamlandı. Jüri üyeleri, adaylara en iyi sarmayı yapmalarını söyledi.

İki aşamalı yedekler bölümünün ikinci turunda ise en iyi tabakları çıkaran iki isim 5 kişilik yedekler kadrosunda bulunuyor.

Yarışmacılardan ilk turda 20 adet etli sarma yapmaları istendi. Bu tur sonucunda Makbule, Görkem ve Sema en iyi etli sarmayı yaptığı söylendi.

İkinci aşamada ise yarışmacılardan mozarella ile yaratıcı bir tabak hazırlamaları beklendi. Yedekler için ikinci turda başarılı olan 2 isim ise Göktuğ ve Cenkay olarak açıklandı.

MASTERCHEF 2022 KİMLER ANA KADROYA GİRDİ?

Yarışmanın ilk turunda ana kadroya seçilen isimler sırasıyla şöyle: Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma, Melih, Büşra, Fatmanur, Tayfun, Yağız, Burak, Kaan, Burak Kaya, Dilan, Barış, Kıvanç, Ayaz ve son olarak Serpilay.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!