banner2

Masterchef'te kim elendi? 10 Ekim Masterchef'e veda eden isim

TV8'in sevilen yarışması Masterchef 2021, dün akşam 87'inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eleme heyecanı yaşanan gecede yarışmaya kim veda etti? İşte Masterchef 10 Ekim elenen isim...

Magazin 11.10.2021, 09:22 11.10.2021, 09:36
Abone ol
Masterchef'te kim elendi? 10 Ekim Masterchef'e veda eden isim

Masterchef'in dün akşamki bölümünde eleme heyecanı yaşandı. İzleyiciler 'Masterchef'te kim gitti, kim elendi?' sorularının yanıtını araştırıyor. Peki Masterchef'te 10 Ekim'de kim elendi? İşte detaylar...

MASTERCHEF 10 EKİM KİM ELENDİ?

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda oturduğu Masterchef'in dün akşam yayınlanan 87'inci bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasındaki yarışmacılar en iyi tabağı çıkararak yarışmada kalmak için kıyasıya mücadele etti. Bu hafta eleme potasındaki Tahsin, Mustafa, Azize, Pelin, Burcu ve Dilara'ya ilk oyunda ispir fasulyesi verildi. Yarışmacılar en lezzetli ve en yaratıcı yemeği yapmaya çalıştı.

Azize, balkondaki Safanur'dan yardım alması nedeniyle değerlendirmeye alınmayarak doğrudan elemeye kaldı. Tahsin, Pelin ve Burcu ise ilk turu başarıyla geçerek yarışmada bir hafta daha kalmaya hak kazandı.

Elemenin ikinci turuna kalan Mustafa, Azize ve Dilara, Mehmet Şef imzalı İnci yemeğini en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Zorlu bir mücadelenin ardından yarışmacılar yemeklerini şeflere sundu.

En az başarılı tabağı çıkaran Mustafa ise bu hafta elenen isim oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!