banner2

Masterchef'te gergin anlar! Ortalık birbirine giriyor

Masterchef Türkiye'nin yeni bölümünden fragman yayınlandı. Yarışmacılardan Şükrü ve Sergen arasındaki gerginlik gündem oldu.

Magazin 28.09.2021, 10:30 28.09.2021, 11:03
Abone ol
Masterchef'te gergin anlar! Ortalık birbirine giriyor

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun oturduğu Masterchef Türkiye, bu akşam 79. bölümüyle ekrana gelecek. Haftanın ilk takım dokunulmazlık oyununun yayınlanacağı yarışmada mavi ve kırmızı takımlar dokunulmazlık için mücadele edecek. Programın yeni bölümünden fragman yayınlandı. Fragmanai Şükrü ve Sergen arasındaki tartışma damgasını vurdu.

Takım oyununda kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmada gergin dakikalar yaşanacak. Şeflerin tadıma geçtiği sırada Sergen'in yaptığı yorum şükrüyü kızdırdı. Sergen'in "Onlarınki muhacir sütlacı gibi olmuş." demesi üzerine Şükrü "Kendini öv de karşındakini kötüleme" diye tepki gösteriyor.

Daha sonra Şükrü'nün "Sen her türlü şımarıklığı yapabilirsin de burada o hareketi ben sana yaptırmam haberin olsun." diyerek Sergen'in üzerine yürüyor. Sergen'in ise "Yalakalık yapacaksın diye beni orada ezdiremezsin" demesiyle gerilim daha da yükseliyor.

Fragmanın ardından yarışmanın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!