Masterchef'te elenen isim belli oldu! Masterchef 28 Kasım kim elendi? Masterchef'e veda eden yarışmacı kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef 2021'de bir eleme gecesi daha yaşandı. 28 Kasım akşamı yayınlanan MasterChef eleme bölümünde yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi. Peki MasterChef elenen yarışmacı kim oldu?

Magazin 28.11.2021, 23:13 29.11.2021, 00:19
Abone ol
Masterchef'te elenen isim belli oldu! Masterchef 28 Kasım kim elendi? Masterchef'e veda eden yarışmacı kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’te 28 Kasım gecesi haftanın elemesi gerçekleşti. Hafta boyunca oynanan oyunların ardından Hasan, Mert, Görkem, Araz, Pelin ve Safanur eleme potasına girdi. Potada verilen yemeği yapamayan yarışmacı MasterChef 2021 hayallerine veda etti. Bu bilgilerle bu hafta elenen isim ile ilgili detayları merak edenler "son dakika MasterChef kim elendi?, MasterChef elenen isim kim?” gibi soruların yanıtlarını merak eder oldu. İşte tüm bu soruların yanıtları…

MASTERCHEF ELENEN İSİM KİM?

MasterChef 2021 son bölümde ekranlarda oldukça heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Potaya giren, Hasan, Mert, Görkem, Araz, Pelin ve Safanur’dan ilk elemede pancar kullanarak bir yemek yapmaları istendi. Bu savaştan Mert, Görkem ve Hasan galip çıktı. İkinci elemede ise şefler yarışmacılardan Danilo Şef’in imza tabaklarından biri olan Ravioli’yi yapmalarını istedi. Yarışma süresince Pelin, her hafta potaya girdiğini ve artık bu duruma alıştığını belli etti. Her ne kadar geçen hafta da potada olmuş olsada bu ortama alışamayan Safanur ise, elinden geleni yapacağını söyledi. Geçen hafta Azize ve Safanur ile birlikte potada olan ve Azize'yi eleyerek 1 hafta daha MasterChef'te olmaya hak kazanan Araz ise, iyi yemek yapanın kalacağını, yapamayanın ise gideceğini açıkladı. Danilo Şef yarışma sırasında Safanur'un oldukça strese girdiğini görerek yanına gitti ve kendisine sakin olması gerektiğini belirtti. Nefes nefese kalan ve oldukça stresli olduğu görünen Safanur ise, silkelenip kendine gelerek yemeğini yapmaya devam etti. 

MASTERCHEF'E VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

Ravioli yaparak kıyasıya mücadele veren Araz, Pelin ve Safanur üçlüsünden, gecenin en başarılı yemeğini yaparak 1 hafta daha MasterChef'te kalmaya hak kazanan isim Safanur oldu. Araz ve Pelin ikilisinden ise MasterChef'e veda eden ve hayalleri son bulan kişi Pelin oldu. 

MASTERCHEF MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİM?

-Eren(Kaptan)

-Burcu

-Safanur

-Pelin

-Mert

-Sergen

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİM?

-Dilara (Kaptan)

-Tahsin

-Araz

-Görkem

-Hasan

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!