banner2

Masterchef'te eleme adayları kim oldu? Masterchef 10 Kasım dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef'te ikinci takım oyunu gerçekleşti. Haftanın ikinci yarışında eleme adayının kimler olduğu, dokunulmazlığı kimin kazandığı merak ediliyor. Peki 10 Kasım Masterchef eleme adayı kim, dokunulmazlığı kim kazandı?

Magazin 11.11.2021, 10:11 11.11.2021, 10:36
Abone ol
Masterchef'te eleme adayları kim oldu? Masterchef 10 Kasım dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef Türkiye'de yarışma heyecanı devam ediyor. Geçtiğimiz gün vegan menü yarışında kırmızı takım kaybeden olmuştu. Dün akşam ikinci kez gerçekleşen takım oyununda yarışmacılar 7 bölge 7 yemek menüsü için önlük giydi. Peki Masterchef 10 Kasım eleme adayları kimler, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte yarışmaya dair detaylar...

10 KASIM MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8'de ekrana gelen sevilen yarışma programı Masterchef'te ikinci takım oyunu gerçekleşti. 7 bölge 7 yemek konseptinde takımlar, deniz börülcesi salatası, zırh salatası, çökelek böreği, mahluta çorbası, kiremite balık, Ankara tava ce murtuğa yaptı. Yarışmanın kazananı kırmızı takım oldu. Kaybeden mavi takım ise jürinin özel tabağı olan 'Sonsuzluk' ile yarıştı. Dokunulmazlığı kazanan isim Eren oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Haftanın ilk eleme adayları Araz ve Azize olmuştu. İkinci gün eleme adayı ise ilk olarak Dilara oldu. Eleme potasına giden dördüncü isim olarak ise Pelin seçildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!