banner2

Masterchef kim kazandı? 19 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi?

Masterchef'te ana kadro için seçmeler devam ediyor. Adaylar Masterchef 2022 yarışmacısı olmak için kıyasıya yarışıyor. Peki, Masterchef kim kazandı? 19 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi? İşte detaylar...

Magazin 20.08.2022, 09:22 20.08.2022, 09:31
Abone ol
Masterchef kim kazandı? 19 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi?

Masterchef 2022'nin ana kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Her gün iki aşamayı da başarıyla geçen isim, yarışmanın ana kadrosuna katılmaya hak kazanıyor. Masterchef'in 17. isminin kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Masterchef kim kazandı? 19 Ağustos kim birinci oldu, ana kadroya kim seçildi? İşte merak edilenler...

MASTERCHEF 19 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Masterchef haftanın her günü tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Daha önceki iki farklı elemeden de geçmiş olan 16 yarışmacı adayı, 17. ismin kim olacağını heyecanla bekliyordu. Kadroya 17. olarak seçilebilmek için adaylar günün ilk turunda steak and kidney pie (etli böbrekli pay) yaptı. Değerlendirme sonrası ikinci etaba geçen isimler belirlendi. Yaratıcılık turuna geçen isimler Burak Kaynak, Makbule, Göktuğ, Serpilay, Burak ve Ayaz oldu.

İkinci etapta ise şefler yarışmacılardan nane, dereotu ve maydanoz ana ürünleri ile yaratıcı tabak hazırlamalarını istedi. Sürenin sonunda değerlendirme yapan şefler, ikinci turun en başarılı tabağı olarak Ayaz bulundu. Böylelikle MasterChef 2022 kadrosuna katılan Ayaz oldu.

MASTERCHEF 2022 KİMLER ANA KADROYA GİRDİ?

Yarışmanın ilk turunda ana kadroya seçilen isimler sırasıyla şöyle: Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma, Melih, Büşra, Fatmanur, Tayfun, Yağız, Burak, Kaan, Burak Kaya, Dilan, Barış, Kıvanç ve son olarak Ayaz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!