Masterchef Eray'dan sevenlerini yıkan haber! Sosyal medyası mesaj yağmuruna tutuldu, herkes açıklama bekliyor!

Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısı Eray Aksungur, geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı İlayda Misem Koyuncu'ya evlenme teklif etmiş ve 'Evet' cevabını almıştı. Eray Aksungur'dan sevenlerini üzecek bir haber geldi.

Magazin 15.12.2021, 14:44
Masterchef Eray'dan sevenlerini yıkan haber! Sosyal medyası mesaj yağmuruna tutuldu, herkes açıklama bekliyor!

TV8 ekranlarında ekranlara gelen Masterchef Türkiye isimli yarışma ile adını Türkiye'ye duyuran Eray Aksungur ile ilgili hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısı Eray Aksungur geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı İlayda Misem Koyuncu'ya evlenme teklif etmiş ve 'Evet' cevabını almıştı. Ardından nişan yapan çift, sosyal medya ve magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. Sevilen şefle ilgili oldukça üzücü iddialar gündeme geldi.

Masterchef Türkiye'nin geçen sezonki kadrosunda yer alan ve renkli kişiliğinin yanı sıra oldukça başarı tabakları ile de adından sıkça söz ettiren Eray Aksungur, yarışma sona erdikten sonra da popülerliğini devam ettirdi. Farklı farklı alanlarda ticari girişimlerde bulunan Eray Aksungur, geçtiğimiz aylarda da evlilik yolunda ilk adımı atarak gündeme gelmişti. Kız arkadaşı İlayda Misem Koyuncu'ya evlilik teklif eden Masterchef Eray, ''Evet'' yanıtı almış ve kısa süre içerisinde de nişan yapılmıştı. Ancak sevilen Masterchef yarışmacısı ile ilgili oldukça üzücü iddialar gündeme geldi.

İlayda Misem Koyuncu ile nişanlandıktan kısa bir süre sonra nişanlısı ile Paris'e giden Eray Aksungur, buradan yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmişti. Yakında dünya evine girmesi beklenen çiftin paylaşımları bir anda bıçak gibi kesildi. Bir süre paylaşımlarına ara veren çift ardından birlikte oldukları pozları da sosyal medya hesaplarından sildi. Instagram'dan birbirlerini takipten çıkan çiftle ilgili ayrılık iddiaları gündeme geldi. Ne Eray ne de İlayda konuya ilişkin herhangi bir paylaşım ya da açıklama yapmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!