banner2

Masterchef eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef'in 15 Eylül'de ekrana gelen bölümünde eleme adayları netlik kazandı. Peki Masterchef'te eleme adayları kimler? Masterchef son bölümle ilgili detaylar ve potadaki isimler..

Magazin 16.09.2021, 10:49 16.09.2021, 13:43
Abone ol
Masterchef eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef Türkiye 2021, dün akşam yeni bölümüyle izleyici ile buluştu. Mavi ve kırmızı takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Peki Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef eleme adayları kim oldu?

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları Tayland mutfağından seçilen 7 farklı tarifi en iyi yapabilmek için yarıştı. Oyunun kazananı mavi takım olurken, bireysel dokunulmazlığı da Emre kazandı. Emre, eleme adayı olarak Tunahan'ın ismini söyledi. 

Sonrasında kırmızı takımdan ikinci eleme adayının belirlenmesi için oylama gerçekleştirildi. Hasan ve Safanur'un isimlerinin 7 kez yazılması nedeniyle eleme adayını belirleyen Hamza oldu. Hamza, Hasan'ın ismini söylerken, yarışmada son eleme adayı da Hasan oldu. Böylece haftanın son eleme adayları Tunahan ve Hasan oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım Tayland mutfağından yemekler için yarıştı. Yarışmacılardan Tom Yum Soup, Tod Mun Pla, Pad See Ew, Mangolu Hindistan cevizli puding, Khao Pad Sapparot, Massaman Cury yemeklerini istedi. 1 saat olarak verilen süre sonunda şefler tadım yaptı ve mavi takım yarışmanın kazananı oldu.

MASTERCHEF 15 EYLÜL BİREYSEL DOKUNULMAZLIK

Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Yarışmacılara oyunlar ve Masterclass'tan kalan ürünler verildi ve yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Süre sonunda değerlendirme yapan şefler gecenin en iyi tabağını belirledi. Emre, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!