MasterChef Burcu Önal ile ilgili flaş gelişme! Mehmet Şef’in restoranında mı çalışıyor?

MasterChef Türkiye yarışmasının eski yarışmacılarından Burcu Önal ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı. Burcu Önal’ın Mehmet Şef’in restoranında çalıştığı iddia edildi.

Magazin 11.01.2022, 19:50
MasterChef Burcu Önal ile ilgili flaş gelişme! Mehmet Şef’in restoranında mı çalışıyor?

Şef Mehmet Yalçınkaya'nın, geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye macerası son bulan Burcu Önal'a iş teklif ettiği öne sürüldü. Burcu Önal'ın Mehmet Yalçınkaya'nın restoranında workshop verdiği görüntüler, iddiaların doğruluğunu güçlendirdi.

BURCU ÖNAL İLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN İDDİA

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun iddialı yarışmacıları arasında yer alan ancak ani vedasıyla izleyiciyi şaşırtan Burcu Önal ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Yalçınkaya'nın restoranında kursiyerlere eğitim veren Burcu Önal'ın, ilerleyen günlerde de Şef Mehmet Yalçınkaya ile çalışacağı öne sürüldü.

“ARTIK KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

Mehmet Yalçınkaya'nın oğlu Emre Yalçınkaya, Instagram hesabında babasının restoranından görüntüler paylaştı. Görüntülerde, Burcu Önal'ın kursiyerlere eğitim verdiği kareler de yer aldı. Burcu Önal'ın Mehmet Yalçınkaya'nın restoranında eğitim vermesi, sosyal medyada ''Mehmet Yalçınkaya, Burcu Önal'a iş teklif etti'' iddialarını gündeme getirdi. Mehmet Yalçınkaya, elenirken kendisine 'baba' sözüyle hitap eden Burcu Önal'a, ''Artık kocaman bir aileyiz. Sonuna kadar senin arkandayız! Her zaman bizi ara'' sözleriyle veda etmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!