banner2

Masterchef 29 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim?

Masterchef'te haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleştirildi. Peki Masterchef 29 Eylül 2021 dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef eleme adayı kim oldu? Detaylar..

Magazin 30.09.2021, 09:05 30.09.2021, 09:26
Abone ol
Masterchef 29 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef 2021'in son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme turu oynandı. Dokunulmazlık yarışını kaybeden takım ise eleme oyununda mücadele verdi. 'Masterchef Eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?' sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Masterchef 29 Eylül 2021 bölümü hakkında merak edilenler...

29 EYLÜL MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Masterchef'te oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda 5 kıta 5 yemek teması verildi. Menüde yer alan embanada,butter chicken, jambalamya, murgh mahani ve apple pie yemekleri için mücadele edildi. Yarışmanın kazananı ise mavi takım oldu.

Oyunda başarısız olan kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyununda yarıştı. Yaratıcılık oyunununda ilk üçe Burcu, Safanur ve Mustafa kaldı. Yemeği en başarılı bulunan Burcu ise bireysel dokunulmazlığın kazananı oldu.

29 EYLÜL MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, ilk eleme adayı olarak Mustafa'nın ismini söyledi. Daha sonra yapılan oylamada eşitlik olması nedeniyle kaptan Burcu diğer eleme adayı olarak Şükrü'yü seçti. Böylece haftanın ikinci oyununda Mustafa ve Şükrü eleme potasına gitti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!