banner2

MasterChef 24 Ekim kim elendi? MasterChef elenen isim kim?

24 Ekim akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef eleme gecesinin kazanan ve kaybeden isimleri merak ediliyor. Peki MasterChef yarışmasında kim elendi? MasterChef elenen isim kim?

Magazin 25.10.2021, 13:03
Abone ol
MasterChef 24 Ekim kim elendi? MasterChef elenen isim kim?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’te dün haftanın elemesi gerçekleşti. Hafta boyunca oynanan oyunların ardından Sergen, Dilara, Emre, Hasan, Pelin ve Rabia eleme potasına girdi. Potada verilen yemeği yapamayan yarışmacı MasterChef 2021 hayallerine veda etti.  Bu bilgilerle bu hafta elenen isim ile ilgili detayları merak edenler "son dakika MasterChef kim elendi?, MasterChef elenen isim kim?” gibi soruların yanıtlarını merak ediyor.

MASTERCHEF ELENEN İSİM KİM?

MasterChef 2021 son bölümde ekranlara gelen kritik eleme adayı oyununda MasterChef'te elenen yarışmacı ve diğer tüm detaylara ilişkin bilgiler şöyle; 24 Ekim 2021 Pazar günü tv8 Ekranlarında yayınlanan MasterChef’te bir eleme gecesi daha yaşandı. Dilara, Rabia, Sergen, Hasan, Emre ve Pelin eleme potasından çıkabilmek için kıyasıya mücadele etti. Eleme potasının ilk partisinde şefler yarışmacılardan ana ürün ayva olacak şekilde bir yemek yapmalarını istedi. 6 yarışmacıdan en başarılı 3 isim Hasan, Sergen ve Dilara potadan çıkmayı başardı.  Kritik eleme gecesinde ilk eleme oyununda başarılı olamayan Emre, Pelin ve Rabia, 2. eleme oyununda başarılı olabilmek için bir kez daha tezgah başına geçerek Somer Şef'in imza tabağına en yakın tabağı hazırlamak için kıran kırana bir mücadele verdi. Verilen süre sonunda en başarısız tabağı hazırlayan yarışmacı Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından Rabia olarak seçildi ve bu hafta yarışmaya veda eden isim oldu.

MASTERCHEF MAVİ TAKIM

-Hasan (Kaptan)

-Sergen

-Tahsin

-Araz

-Dilara

-Safanur

-Rabia

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM

-Mert(Kaptan)

-Eren

-Emre

-Burcu

-Azize

-Ateş

-Pelin

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!