banner2

Masterchef 23 Eylül kim kazandı? Masterclass'ı kim kazandı, ödül ne?

Masterchef'in yeni bölümünde yarışmacılara Masterclass eğitimi verildi. Eğitimin ardından Masterclass oyunu gerçekleştirildi. Kazanan isim ödülün sahibi oldu. Peki Masterchef 23 Eylül kim kazandı? Masterclass ödülü kim kazandı? İşte detaylar...

Magazin 24.09.2022, 01:00 24.09.2022, 01:32
Abone ol
Masterchef 23 Eylül kim kazandı? Masterclass'ı kim kazandı, ödül ne?

Masterchef 2022'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılara her hafta bir şef tarafından Masterclass eğitimi veriliyor. Ana kadro yarışmacıları, bu Masterclass eğitimleriyle birlikte birçok şey öğreniyor. Danilo Şef'in verdiği Masterclass'ın ardından oyun gerçekleştirildi. Yarışı kazanan isim aynı zamanda ödülün de sahibi oldu.

Peki Masterchef kim kazandı 23 Eylül? Masterchef Masterclass'ı kim kazandı, ödülün sahibi kim? Masterclass ödülü ne? İşte detaylar...

MASTERCHEF MASTERCLASS'I KİM KAZANDI 23 EYLÜL?

Masterchef'in 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana gelen yeni bölümünde Danilo Şef, yarışmacıları konuk etti. Yarışmacılara Danilo Zanna tarafından masterclass eğitimi verildi. Eğitimde yarışmacılar, birçok yeni bilgi sahibi oldu.

Masterclass eğitiminin ardından öğrenilenlerin uygulanacağı bir oyun gerçekleştirildi. En başarılı tabağı çıkaran isim ödülün sahibi oldu.

Şeflerin yaptığı değerlendirme sonucu Masterclass'ın kazananı Yağız oldu. Yağız, önemli bir masterclass eğitimi kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!