banner2

Maskesiz görüntülenen Yıldız Tilbe, aşı sorularına ateş püskürdü

Aşı karşıtı söylemleriyle sık sık gündeme gelen şarkıcı Yıldız Tilbe, alışveriş yaparken görüntülendi. Maskesiz olan şarkıcı, maske ve aşıyla ilgili soru soran muhabirlere çıkıştı.

Magazin 14.10.2021, 10:08 14.10.2021, 10:30
Abone ol
Maskesiz görüntülenen Yıldız Tilbe, aşı sorularına ateş püskürdü

Geçtiğimiz aylarda aşı karşıtı açıklamalarda bulunması nedeniyle tepki çeken Yıldız Tilbe, son olarak Etiler'de alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Şarkıcı, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Açık hava konseri için kıyafet baktığını söyleyen Tilbe, Ama ne bulursam kombin yapmaya çalışıyorum. Hepsini birbirine denk getiriyorum" ifadelerini kullandı.

"BU KONULARA GİRMEK İSTEMİYORUM"

Muhabirlerin "Aşı olmadığınız için yurt dışı konserleriniz iptal oluyor. Aşı olmamakta kararlı mısınız?" sorusuna Tilbe, "Ben o konulara girmek istemiyorum. Kendime elbise bakıyorum. Sizi birbirinize teslim ediyorum" şeklinde yanıt verdi.

"TÜRKÇE KONUŞUYORUM"

Şarkıcı, alışveriş merkezinde neden maske takmadığı yönündeki soruya sinirlendi. Gazetecilere "Başka sorunuz var mı? Türkçe konuşuyorum. Başka sorunuz var mı?" diyerek çıkıştı.

"PCR DA AŞI DA OLMAYACAĞIM"

Diğer yandan Tilbe, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına yönelik aşı ve PCR testinin zorunlu olmasıyla ilgili paylaşımlar yapmıştı. Tilbe, "Konsere gidenlere PCR zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için, seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. Ben kendi konserime giderken PCR testi mi olacağım? Olmam ki... PCR da, aşı da olmayacağım." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!