Maske Kimsin Sen yayından kaldırıldı! Program final yapıyor…

Maske Kimsin Sen programı hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre program yakın zamanda final yapacak.

Magazin 31.01.2022, 21:24
Maske Kimsin Sen yayından kaldırıldı! Program final yapıyor…

FOX TV'de ekrana gelen Maske Kimsin Sen programı hakkında sosyal medyada 'final' iddiaları ortaya atıldı. Pek çok hesaptan yapılan paylaşımda sevilen programın final için hazırlıklar yaptığı söylendi. Peki, Maske Kimsin Sen final mi yapacak ve ne zaman final yapacak? İşte haberin detayları...

FOX TV'de her Cuma ve Cumartesi ekrana gelen eğlence programı Maske Kimsin Sen'in final olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İzleyiciler iddiaların gerçekliğini araştırmaya koyuldu.

MASKE KİMSİN SEN FİNAL Mİ YAPACAK?

Sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı ve jüri koltuğunda Alican Yücesoy, Melis Sezen, Eda Ece ve Doğu Demirkol'un oturduğu program için final iddiaları gündeme geldi. Her bölüm birbirinden farklı kostümlerle ünlülerin danslar eşliğinde şarkı söylediği program, format gereği takılan maskeler nedeniyle eleştiri konusu olmuştu. Twitter'da yapılan pek çok paylaşımda programın final tarihi ve detayları araştırılmaya başlandı.

AÇIKLAMA YAPILMADI

Ancak yarışmanın final olacağına dair henüz net bir resmi açıklama yapılmadı. Konu hakkında yeni bir gelişme yaşandığında sayfamızda yer vereceğiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!