Maske Kimsin Sen'de sürpriz aşk! Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel Yasak Elma'nın yıldızı ile aşk yaşıyor

Yasak Elma'nın Kumru'su Biran Damla Yılmaz, Maske Kimsin Sen yarışmasında ayna kıyafeti ile izleyici karşısına çıkmıştı. Oyuncunun programda sunuculuk yapan ve Masumlar Apartmanı'nda Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Magazin 28.01.2022, 12:03 28.01.2022, 12:24
Abone ol
Maske Kimsin Sen'de sürpriz aşk! Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel Yasak Elma'nın yıldızı ile aşk yaşıyor

Fox TV'de ekrana gelen Maske Kimsin Sen yarışmasından sürpriz bir aşk çıktı. Yarışmada geçtiğimiz hafta yer alan Biran Damla Yılmaz ile sunucu Tansel Öngel'in aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

ARKADAŞLARININ PAYLAŞIMI ELE VERDİ

Yasak Elma dizisinin Kumru'su Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz hafta ayna karakteriyle programa çıkmıştı. Masumlar Apartmanı'nda Naci karakteriyle çıkış yapan ve aynı zamanda programın sunuculuğunu üstlenen Tansel Öngel, yarışmada tanıştı.İki oyuncunun flört etmeye başladığı iddia edildi. Çiftin aşkını sosyal medyada arkadaşlarının yaptığı bir paylaşım ortaya çıkardı.

Öngel'in spor salonunda çekilen görüntülerinde Biran Damla Yılmaz'ın da yer aldığı görüldü. İkilinin ilişkilerini sadece yakın arkadaşlarına açıkladıkları öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!