banner2

Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun kim çıktı? Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun belli oldu mu?

Final yapan Maske Kimsin Sen programında karakterler belli oldu. Peki, Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun kim çıktı? Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun belli oldu mu?

Magazin 13.02.2022, 16:29
Abone ol
Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun kim çıktı? Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun belli oldu mu?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen programında Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun gibi maskelerin altında hangi ünlülerin olduğu merak ediliyor. Peki, Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun kim çıktı? Maske Kimsin Sen'de Ördek, Tavus kuşu ve Kuzgun belli oldu mu? İşte final yapan Maske Kimsin Sen programı hakkında merak edilen soruların yanıtları...

MASKE KİMSİN SEN'DE KUZGUN KİM ÇIKTI?

İzleyiciler ve jürinin tahmin ettiği Kuzgun karakterinin Kubilay Aka, Necip Memili ve Aras Bulut İynemli olabileceği düşünülüyordu. Ünlülerin tahmin ettiği Kuzgun karakteri yarışma sonunda belli oldu. Kuzgun maskesinin altından Çukur dizisinde de rol almış olan Kubilay Aka çıktı.

MASKE KİMSİN SEN'DE ÖRDEK KİM ÇIKTI?

Maske Kimsin Sen'de Ördek maskesinin altında Aslı Bekiroğlu veya Beren Saat gibi isimlerin olabileceği düşünülüyordu. Maskenin altındaki ünlü belli oldu ve ördek Aslı Bekiroğlu çıktı.

MASKE KİMSİN SEN'DE TAVUS KUŞU KİM ÇIKTI?

Programda Tavus kuşu maskesinin altında Emre Altuğ olduğu düşünülüyordu. Maskenin altında kim olduğu yarışma sonunda belli oldu ve tahmin edildiği gibi Tavus kuşu Emre Altuğ çıktı.

MASKE KİMSİN SEN ASLAN KİM ÇIKTI?

Maskenin altındaki isim Çağla Şıkel olarak tahmin ediliyordu fakat aslan Özge Borak çıktı.

MASKE KİMSİN SEN UNICORN KİM ÇIKTI?

Maskenin altındaki isim Doğa Rutkay olarak tahmin ediliyordu fakat Unicorn Berna Laçin çıktı.

MASKE KİMSİN SEN'DE ELENEN YARIŞMACILAR KİMLER?

Maske Kimsin Sen yarışmasının son bölümünde 'Dinazor' elenmişti. Dinazor maskesinin altından ise Müge Boz çıktı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!