banner2

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül, Prestij Meselesi'nde babasını oynayacak! Şarkıcıyla benzerlikleri ağızları açık bıraktı

Mahsun Kırmızıgül'ün "Prestij Meselesi" filminin hazırlıkları sürüyor. Filmde ünlü şarkıcıyı oğlu Mahmut Kırmızıgül canlandıracak. Kırmızıgül'ün babasına olan benzerliği görenleri hayrete düşürdü.

Magazin 23.09.2022, 20:51 23.09.2022, 21:04
Abone ol
Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül, Prestij Meselesi'nde babasını oynayacak! Şarkıcıyla benzerlikleri ağızları açık bıraktı

16 yılın ardından müzik dünyasına yeniden dönen Mahsun Kırmızıgül, sinema ve müziği bir arada yürütüyor. Ünlü isim, şimdilerde yeni filminin hazırlıklarını sürdürüyor. "Prestij Meselesi" adlı film, Hilmi Topaloğlu'nun yetenekli genç müzisyenleri keşfetmesini konu alıyor.

Filmde Mahsun Kırmızıgül'e Mahmut Kırmızıgül hayat verecek. Kırmızıgül'ün filmden ilk görüntüleri paylaşıldı. İkilinin benzerliği ise görenleri hayrete düşürdü.

Mahmut Kırmızıgül'ün film için 6 aydır oyunculuk dersi aldığı ve rolü için 8 kilo verdiği biliniyor. Babasına benzemeye çalışan Kırmızıgül'ün kareleri sosyal medyada damgasını vurdu. 

Prestij Meselesi filminin 3 Şubat 2023'te vizyona girmesi planlanıyor. Film, Türkiye'nin yanı sıra farklı ülkelerde de gösterime girecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!