banner2

Mahsun Kırmızıgül'den Farah Zeynep Abdullah'a sert gönderme! Prestij Meselesi tanıtımına damgasını vurdu

Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Prestij Meselesi'nin basın toplantısı gerçekleşti. Kırmızıgül, toplantıda Bergen filminin yıldızı Farah Zeynep Abdullah'a göndermede bulundu. Şarkıcı, filmde şarkıları sanatçıların kendilerinin seslendirdiğini belirtti.

Magazin 16.11.2022, 00:33 16.11.2022, 00:54
Abone ol
Mahsun Kırmızıgül'den Farah Zeynep Abdullah'a sert gönderme! Prestij Meselesi tanıtımına damgasını vurdu

Arabesk müziğin önemli isimlerinden Bergen'in hayatını anlatan film, 4 Mart'ta izleyici karşısına çıkmıştı. Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın filmde şarkıları kendisinin seslendirmesine Mahsun Kırmızıgül'den tepki gelmişti.

SİNEMA SALONUNU TERK ETMİŞTİ

Kırmızıgül, "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz. Milyonlarca insanı, sesleri ile etkileyen şarkıcıların kendi biyografi filmlerinde kendi sesleri yok. Biyografi filminde oyuncu kendi sesi ile şarkı söylediği anda sinemadan çıkıyorum" demişti.

"ŞARKI SÖYLEYEBİLSELER STAR OLURLARDI"

Mahsun Kırmızıgül, çekimlerini tamamladığı Prestij Meselesi'nin basın toplantısını gerçekleştirdi. Filmle ilgili bilgileri aktaran Kırmızıgül, Prestij Meselesi'nde şarkıları kendilerinin seslendirdiğini belirtti.

Sanatçı, "Özcan, Ben ve Haluk şarkıları stüdyoda kendimiz seslendirdik. Biz doğru olanı yaptık. Oyuncular şarkılarımızı da söyleyebilseler zaten star olurlardı" diye konuştu. O sözler filmde Bergen'in şarkılarını seslendiren Farah Zeynep Abdullah'a gönderme olarak yorumlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!