Mahkum'un Cemre'si Seray Kaya iddialı pozlarıyla mest etti!

Mahkum dizisinin Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Güzel oyuncunun cesur pozları gündem haline geldi.

Magazin 06.01.2022, 23:51
Mahkum'un Cemre'si Seray Kaya iddialı pozlarıyla mest etti!

Kadrosunda Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Mahkum dizisi, ilk bölümünden itibaren seyirciyi ekrana kilitledi. Dizide 'Cemre' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Seray Kaya, iddialı Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

GÜZELLİĞİYLE GÜNDEM OLDU

2012 yılında yer aldığı Huzur Sokağı dizisiyle oyunculuğa adım atan güzel oyuncu Seray Kaya, şimdilerde FOX'un iddialı dizisi Mahkum'da 'Cemre' karakterine hayat veriyor. Oyunculuğu ve güzelliğiyle gündem olan yıldız, cesur Instagram paylaşımlarıyla da ilgi odağı oldu.

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seray Kaya, liseyi bitirdikten sonra bir güzellik merkezinde çalışmaya başladı. Sonrasında Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde Oyunculuk eğitimi alan Kaya, başrollerini Kutsi ve Selin Demiratar'ın paylaştığı Huzur Sokağı dizisiyle ekran macerasına başladı.

OYUNCULUĞUYLA GÖZ DOLDURDU

Sonrasında Kocamın Ailesi ve Gülümse Yeter dizilerinde oynayan Seray Kaya, 2017 yılında yer aldığı Kadın dizisiyle sarsılmaz bir ün yakaladı. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Kadın dizisinde 'Şirin' karakterine hayat veren Seray Kaya, oyunculuğuyla göz doldurdu.

Seray Kaya, yıllar önce verdiği bir röportajda, ailesinden oyunculuk konusunda destek göremediğini, bu duruma zamanla alıştıklarını anlatmıştı. Şöhret olmadan önce 7 sene makyözlük yapan Kaya, ''İleride bu işte bir yere gelemediğimi hissettiğimde, bir güzellik merkezi açıp kendi işimin patronu olabilirim'' şeklinde konuşmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!