Mahkum 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Buradan kardeş katili olarak kelepçelerle çıkartılacaksın

Mahkum dizisinin 5. bölüm 2. Fragmanı izleyicilerle buluştu. Mahkum dizisinin yeni bölümünde neler olacağı izleyici tarafından merak konusu oldu.

Magazin 05.01.2022, 21:43
Mahkum 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Buradan kardeş katili olarak kelepçelerle çıkartılacaksın

Fox TV’de yayınlanan yeni dizi Mahkum, 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Mahkum dizisinin 5. bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. İlk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Mahkum dizisi sosyal medyada da gündem olmayı başardı.

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Onurlu bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut; Türkiye’nin en güçlü ailelerinden Yesariler’in oğlu Barış Yesari’nin işlediği kadın cinayeti dosyasını üstlenir. İşlediği cinayetin üstünü, ailesinden aldığı güçle örtmeye çalışan Barış, karşısında hiç görmediği tarzdan bir savcıyla, Fırat’la karşı karşıya gelir. Fırat tehlikesi büyüdükçe büyür, Barış iyice köşeye sıkışır. Her ne olursa olsun dosyanın peşini bırakmayan Fırat’ın hayatı, bir gecede kabusa dönüşür. Eşi Zeynep ve kızı Nazlı ile doğum gününü kutladıkları gecenin sabahında gözünü hapishanede açar. Zeynep’in ve kızı Nazlı’nın cinayet zanlısı olarak yargılanmaktadır. Fakat Fırat geriye dönük hiçbir şey hatırlamaz…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!