Yandex Metrica

Sitede Ara

Maço erkek deyince akla ilk o gelirdi! Mustafa Üstündağ'a etek giydirip...

Maço erkek deyince akla ilk o gelirdi! Mustafa Üstündağ'a etek giydirip...

Demet Akbağ ve Şahin Irmak'ın sunuculuğunu yaptığı Güldürme Beni programında ünlüler birbirlerini güldürmek için absürt hareketlerde bulundu. Askı Bekiroğlu ise yoga yaptırmak için Mustafa Üstündağ'ı seçince programda komik anlar ortaya çıktı.

Magazin

23.01.2024, 19:30

Show TV yıllar sonra Demet Akbağ'ı Güldürme Beni programı ile ekranlara döndürdü. 

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

YARIŞMACILAR BİRBİRLERİNE ŞAKA YAPIYOR 

Güldürme Beni programında her anları duvarlara ve eşyalara gizlenmiş kameralarla saniye saniye kaydedilen yarışmacılar, rakiplerinin şakalarına gülmemek için elinden geleni yapıyor.

Yarışmanın ilk bölüm konukları, Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Ayta Sözeri, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ, Nursel Köse oldu.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

AMUDA KALKTI 

Programda Aslı Bekiroğlu, yoga yaptırmak için Mustafa Üstündağ'ı seçince ünlü oyuncu zor anlar yaşadı. 

Tayt giymemek için direnen Üstündağ, kıyafetinin üzerine giydiği elbise ile yoga yaptı. 'Aşağı bakan köpek' (bir yoga hareketi) hareketinde zorlanan ünlü ismin amuda kalkması gerekince, ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading