banner2

Lerzan Mutlu, İrem Derici'ye isyan etti!

Lerzan Mutlu, aynı binada oturduğu İrem Derici'nin çok yüksek sesle müzik dinlemesi nedeniyle çileden çıktı. Mutlu, sosyal medya hesabından ünlü şarkıcıya tepki gösterdi.

Magazin 01.07.2021, 15:46 01.07.2021, 17:35
Abone ol
Lerzan Mutlu, İrem Derici'ye isyan etti!

İrem Derici ile aynı binada çapraz dairelerde oturan Lerzan Mutlu arasındaki ses sorunu bitmiyor. Lerzan Mutlu, Derici'nin yüksek sesle müzik dinlemesi nedeniyle sosyal medyadan tepki gösterdi.

BÖYLE BİR SAYGISIZLIK GÖRMEDİM

Instagram hesabından Derici'ye seslenen Lerzan Mutlu, şu ifadeleri kullandı:

"İremciğim uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık! Bangır bangır! WhatsApp'ını okundu yapmazsın sen! Buradan yazayım dedim. Sabah saat: 04:00. Binaları villa gibi, etrafında insan yokmuş gibi davrananlara pes! Böyle bir saygısızlık görmedim."

"POLİS ÇAĞIRMAYA ZORLUYOR"

Müzik sesinin devam etmesi üzerine Lerzan Mutlu, güvenliğe şikayette bulundu. Ancak güvenliğin kapıya gitmesine rağmen İrem Derici kapıyı açmadı. Bunun üzerine Mutlu, paylaşımlarına devam etti.

"Bu ilk değil. Oturduk güvenlik zili çalıyor, kimse oralı değil ve ezan okunuyor, biz uyanık! Müzik son ses! Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma! Yakışmaz! Ama zorluyorsunuz. Müzik hala açık çıldıracağım." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!