Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a sert sözler: Sen asla insanların iyiliğini istemezsin

Demet Akalın önceki gün Gülşah Saraçoğlu'nun kendisine dava açacağı haberleriyle ilgili konuşmuş, 'Uyarıda bulunmanın nesi kötü' demişti. Bu açıklamaların ardından Lerzan Mutlu'dan sert bir yanıt geldi.

Magazin 12.01.2022, 14:41 12.01.2022, 15:01
Abone ol
Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a sert sözler: Sen asla insanların iyiliğini istemezsin

Demet Akalın, Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu arasında çıkan yasak aşk iddialarının ardından "İki tarafı da uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını" şeklinde açıklamada bulunmuştu. Bunun üzerine Gülşah Saraçoğlu, Akalın'a dava açacağını söylemişti.

"BİZ BU YOLLARDAN GEÇTİK"

Akalın, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, "Gülşah da bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? 'Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli' dedim. Bunun nesi kötü. Yoksa bana dost, her zaman dost. Aleyna'ya laf söylediğim zaman bile insanlar yanlış anlıyor. Ama gerçekten çok ufak yaşı. O kabul etmiyordur ama bir abla olarak onu da uyarıyorum. Biz bu yollardan geçtik" ifadelerini kullandı.

"TEK YAPTIĞIN İNSANLARIN ARASINI BOZMAK"

Lerzan Mutlu, bu açıklamaların ardından sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Demet Akalın'a ateş püskürdü. Mutlu, "Sana kaldı herkesi uyarmak! Sen insanların asla iyiliğini falan istemiyorsun! O anda işine nasıl gelirse! Gündemde nasıl kalırsan o taraftasın! Tek yaptığın insanların arasını bozmak!

Ya ben de senin yaptığın gibi dedikodusunu yaptığın insanları uyarırsam etrafında dostun kalmaz! Hayır, böyle konuşuyorsun bilmesem inanacağım. Ulan söylemediğim şeyi söylemiş gibi insanlara söyleyip beni küstürdün. 'İyiyim' diye takılma senin gerçeğini bilene komik oluyor." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!