banner2

Kral III. Charles hakkında kan donduran 'gay' iddiası! Prenses Diana ölmeden önce itiraf etmiş

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından Charles, İngiltere'nin yeni hükümdarı oldu. Kral III. Charles hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Prenses Diana'nın Prens William ve Harry'ye Charles'ın onu erkeklerle aldattığını söylediği iddia edildi.

Magazin 25.11.2022, 10:20 25.11.2022, 10:22
Abone ol
Kral III. Charles hakkında kan donduran 'gay' iddiası! Prenses Diana ölmeden önce itiraf etmiş

İngiltere kraliçesi II. Elizabeth'in ölümünün ardından tahtın yeni sahibi Charles oldu. Özel hayatıyla sıkça konuşulan Kral III. Charles hakkında tartışma yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Charles'ın merhum karısı Prenses Diana'yı erkeklerle aldattığı öne sürüldü.

OĞULLARINA İTİRAF ETTİ

Kaynaklar, Globe Magazin'in son sayısında, Charles'ın yatılı okul arkadaşları, uşaklar ve asilzadelerle yaklaşık 60 yıllık eşcinsel buluşmalarının yer aldığı bir MI5 dosyasında Diana'nın Kral III. Charles'ın kendisini başka erkeklerle aldattığını oğulları William ve Harry'ye itiraf ettiği iddiasının yer aldığını söyledi.

"MONARŞİYİ ORTADAN KALDIRMAK İSTEYENLER SIZDIRDI"

İsmi açıklanmayan bir saray yetkilisi, "Eşcinsel ya da biseksüel olduğu söylentileri Charles'a yıllardır musallat oldu ancak bu dosya, monarşiyi temellerinden sarstı. Kraliyet karşıtları, monarşiyi ortadan kaldırma kampanyalarını desteklemek için bunu İngiliz Parlementosu üyelerine sızdırmış görünüyor!" ifadelerini kullandı.

"GAY OLABİLİRİM" İTİRAFI EVLİLİĞİ BİTİRDİ

MI5 dosyası, Prenses Diana'nın Kral III. Charles'ın erkekleri tercih ettiğini itiraf ettiği yönündeki iddiasını doğruluyor. Saray yetkilisi, "Charles, Prens Harry doğduktan sonra neden Diana ile seks yapmayacağını sorarken 'Ben gay olabilirim' dedi. Bu evliliği bitirdi. Diana oğullarına, Charles onu başka erkeklerle aldattığı için boşandığını söylemiş" dedi.

SARAY ÇALIŞANI DİANA'YA BANT KAYDI BIRAKTI

1990'larda eski saray çalışanlarından George Smith, Kral III. Charles'ı bir erkek kraliyet yardımcısıyla açık bir cinsel pozisyonda yakaladığını öne sürmüştü. Şu an hayatta olmayan Smith, Prenses Diana'ya banda alınmış bir itirafta bulunmuştu ancak kanıtlar, 1997'deki ölümünden sonra gizemli şekilde ortadan kayboldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!